Nasz zespół

Małgorzata Bąk - Założycielka UFMED

Coach zdrowia i dyplomowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem, uczestniczka wielu profesjonalnych kursów specjalistycznych, w tym. : kurs tkanek głębokich i miękkich, kurs terapii powięziowej i punktów spustowych, kurs terapii funkcjonalnej, kurs terapii obrzękowej w chorobach układu limfatycznego, kurs rehabilitacji urologicznej i ginekologicznej, kurs fizjoterapii szczękowo-twarzowej, kurs pourazowej terapii manualnej i rehabilitacji podniebienia miękkiego i gardła w walce z bezdechem sennym i chrapaniem, kurs USG barku, biodra, kolana i kręgosłupa szyjnego do wykonywania USG w celach fizjoterapeutycznych, po wielu warsztatach z różnych metod walki z bólem, warsztat z alternatywnej metody pracy z ciałem i leczenia stresu TRE.

Jestem specjalistą od powięzi. Jestem pomysłodawcą autorskiego cyklu powięziowego, holistyczne podejście do pracy ludzkiego ciała zaowocowało autorskim masażem hormonalnym - Faceback.

Swoją pasję i zainteresowanie ludzkim ciałem postanowiłam zaszczepić innym, dlatego założyłam Studio Masażu Ufmed, gdzie wdrażam nowoczesne podejście do masażu i pomagam usprawniać ciało i umysł współczesnego człowieka. Ludzie są złożonymi istotami funkcjonującymi jako całość i wymagają holistycznego podejścia do ich funkcjonowania. W Studiu Masażu Ufmed dostosowuję sesje rehabilitacyjne do każdego indywidualnie, dopasowując je do jego potrzeb.

Obecnie pracuję nad innowacyjnym projektem - CUD-CHÓD, Warsztaty Dobrego Chodu. Podczas warsztatów pacjenci dowiedzą się, jak poprawić jakość swojego chodu i komfort życia.

Paulina Kokocińska

Magister filologii rosyjskiej, ale pasja do masażu okazała się silniejsza. Certyfikowany technik masażysta z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w drenażu limfatycznym i masażach relaksacyjnych. Moją pasją i głównym obiektem zainteresowań jest twarz i procesy zachodzące w niej z wiekiem. Szkoliłam się u mistrzów: kobido, facemodelingu, masażu transbucalnego. Wykonuję między innymi japoński masaż liftingujący Kobido, terapię odnowy biologicznej twarzy Facemodeling, dobierając procedurę zabiegową w zależności od potrzeb oraz kolumbijski masaż antycellulitowy MADEROTERAPIA.

Patrycja Kaza

Jestem dyplomowanym technikiem masażystą, ukończyłam dwuletnią szkołę policealną. Potrafię wykonywać m.in. masaże rozluźniające, relaksacyjne, gorącymi kamieniami, drenaże limfatyczne, maderoterapię, kobido. To są oczywiście początki mojej kariery zawodowej. W niedalekiej przyszłości planuję zrobić szkolenie Face Back.  W czasie wolnym uprawiam sport, interesuje się m.in. dietetyką i mową ciała.

Aleksandra Akonom

Ukończyłam szkołę policealną Cosinus
w Warszawie.
Posiadam kurs na bańkę chińską, taping ,madero terapie oraz terapie
obrzękową .
Kolejny w planach mam face Beck autorski masaż Pani Małgorzaty Bąk.
Na co dzień  jestem aktywną osobą i nie lubię siedzieć w
miejscu,lubię pływać śpiewać i wszystko co z muzyką związane. Mam
  dwa psiaki,kocham zwierzęta . W wolnych chwilach spędzam czas z
przyjaciółmi.

Svitlana Kozakevych

Jestem certyfikowanym mistrzem masażu tajskiego z wieloletnim doświadczeniem. Do masażu tajskiego trafiłam poprzez jogę. Jestem uważna i wyczulona na potrzeby pacjenta. Staram się wyczuć każdego mięśnia i punktu energetycznego, które potrzebują uwagi. Pod czas masażu pacjent poczuje harmonię między siłą a delikatnością oraz przywrucenie równowagi energetycznej. Interesuję się kulturą Wschodu dlatego ukończyłam kurs masażu Kobido.

Julia Nenow

Ukończyłam kursy powięziowej pracy z ciałem MAS
(Myofascial Adjustment System) oraz masażu tajskiego u jednego z
najbardziej znanych nauczycieli w Polsce (przeszłam szkolenia: pozycja
frontalna, masaż twarzy, masaż brzucha, pozycja na brzuchu, kanały
energetyczne, pozycja boczna, pozycja siedząca).
Jestem magistrą Żywienia Człowieka i dietetyki na SGGW, fascynuje
mnie zdrowa kuchnia oraz wpływ mikrobiomu ludzkiego na zdrowie. Od 2022
w szkoleniu psychoterapeutycznym  w Studium Psychoterapii i Psychologii
Procesu akredytowanej przez PTPP.
W mojej pracy staram się tworzyć przestrzeń pełna poczucia
bezpieczeństwa, współczucia i uważności.

Nieustannie się rozwijam , w wolnym czasie tańczę Zouka oraz trenuję
boks.