ZABIEGI NA TWARZ

...

FACEBACK czyli HORMONALNY MASAŻ MŁODOŚCI

Autorski masaż twarzy, który sprawi, że nie tylko będziesz wyglądać lepiej, ale również poczujesz się lepiej. Podczas zabiegu dzięki wykorzystaniu elementów refleksjologii stymulujemy tarczycę i pobudzamy wszystkie gruczoły dokrewne do prawidłowego funkcjonowania. Działając na punkty odpowiedzialne za pracę nadnerczy redukujemy produkcję hormonu stresu, czyli kortyzolu, wzmacniamy też trzustkę produkującą insulinę. Zabieg ma działanie antiage i będzie świetnym rozwiązaniem dla dojrzałej, wymagającej skóry. W jego trakcie pobudzamy produkcję kolagenu, wzmacniamy naczynia włosowate twarzy i dekoltu, a dzięki pobudzeniu tkanek głębokich otrzymujemy efekt manualnego liftingu.

Kobido

W Ufmed cenimy naturalne piękno, dlatego szukamy jak najskuteczniejszych, a jednocześnie jak najmniej inwazyjnych metod dbania o urodę. O sile japońskiego masażu Kobido może świadczyć fakt, że jest uznawany za bezigłową alternatywę dla botoksu. Działa on na głębokich warstwach skóry i mięśni, a charakterystyczne, szybkie ruchy rąk mają na celu stymulację produkcji kolagenu i elastyny i pobudzenie mięśni do pracy. Masaż uaktywnia połączenia nerwowe, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu. Nasza skóra staje się jędrniejsza i wygląda młodziej, a przy okazji niwelujemy napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy.

Drenaż limfatyczny twarzy

Kto z nas nie lubi wyglądać promiennie i młodo? Niestety, zaburzona praca układu limfatycznego potrafi nam w tym skutecznie zaszkodzić. W efekcie na naszej twarzy pojawiają się obrzęki, cienie pod oczami, siniaki i popękane naczyńka. Dzięki drenażowi pomagamy usunąć nagromadzone płyny i toksyny, a nasza skóra dotlenia się. Poprawia się nie tylko jej koloryt i głębokość zmarszczek, ale również owal twarzy. Zalecamy serię 3 jednogodzinnych masaży. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5 -3 l ), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Masaż mobilizująco – modelujący twarzy i głowy

Chcesz poprawić kontur Twojej twarzy, ale nie przemawiają do Ciebie inwazyjne metody? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Masaż mobilizujący twarzy z elementami modelingu, autorska metoda masażu stworzona przez założycielkę Ufmed, Małgorzatę Bąk, działa dwutorowo. Dzięki głębokiemu drenażowi oczyszcza ją z głębokich zanieczyszczeń limfatycznych i mięśniowych, redukując nawet najbardziej uciążliwe obrzęki. Praca na powięzi i stawach szczękowo-żuchwowych i usuwanie punktów spustowych pozwalają na zmniejszenie asymetrii powstałych w wyniku nieregularnego spinania mięśni. Jest to masaż leczniczy, wykorzystywany przede wszystkim w redukcji dolegliwości stomatologicznych takich jak bruksizm czy krzywy zgryz, a wynikające z niego zmiany estetyczne są efektem prawidłowej pracy mięśni i i stawów. Redukcja napięcia mięśniowego, powstała w wyniku działania na masowanym obszarze milimetr po milimetrze, wpływa natomiast na wygładzenie zmarszczek mimicznych, spłycenie blizn oraz podniesienie owalu twarzy. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5 -3), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Facemodeling

Idealna propozycja dla szukających intensywnej terapii odmładzającej lub korygującej kształt twarzy. Dzięki wyjątkowej kombinacji drenażu, manualnego, intensywnego liftingu, akupresury oraz oklejania taśmami zwiększamy elastyczność skóry, spłycamy głębsze zmarszczki i poprawiamy symetrię twarzy. Dla największej skuteczności i trwałości efektu podczas zabiegu masowane są barki, ramiona i twarz, również wnętrze jamy ustnej. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5-3 l), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Masaż estetyczny

Czy przed Tobą ten szczególny dzień, kiedy chcesz wyglądać i czuć się wyjątkowo? Ślub, urodziny, a może ważne wieczorne wyjście, podczas którego chcesz olśnić wszystkich dookoła? Mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której Twoja twarz nabierze blasku, a Ty pewności siebie! Wybierz zabieg (masaż Kobido lub masaż ciała + masaż Kobido), którymi chcesz poprzedzić sesję z naszą wizażystką i pozwól nam zadbać o siebie od stóp do głów! Jeśli zrelaksowane ciało oraz profesjonalnie wykonana fryzura i makijaż to pakiet, którego potrzebujesz, umów się na indywidualną sesję telefonicznie pod nr 662-393-837.