ZABIEGI NA CIAŁO

Nie masz pewności, czy dany zabieg jest dla Ciebie? O przeciwwskazaniach przeczytać w zakładce „Najczęściej zadawane pytania”, klikając tutaj

...

Magnezowy rytuał stóp

To kompleksowa terapia dla stóp, która dzięki wykorzystaniu refleksjologii wzmocni całe ciało. Na rytuał składa się głęboko oczyszczający peeling stóp na bazie naturalnego oleju konopnego, masaż stóp redukujący napięcia i stymulujący prawidłowy przepływ krwi oraz kąpiel w autorskiej kompozycji wyselekcjonowanych ziół i płatków magnezowych o wysokim stężeniu. Dzięki bardzo dużej wchłanialności tego pierwiastka przez skórę uzupełniamy jego niedobór w organizmie i koimy układ nerwowy.

Maderoterapia

Kolumbijski masaż antycellulitowy, który ujędrni skórę i wspomoże modelowanie sylwetki. Zabieg wykonywany całościowo lub na wybrane partie przy pomocy ręcznie wykonanych, drewnianych narzędzi, które zostały zaprojektowane tak, aby dostosowywać się do kształtów ciała w jego newralgicznych punktach. W połączeniu z drenującymi technikami manualnymi ta forma masażu redukuje cellulit, zmniejsza widoczność blizn i rozstępów, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę i zmniejsza obrzęki. Dzięki działaniu siłą na duże powierzchnie ciała jednocześnie masaż dociera do głębszych partii mięśni i pomaga redukować ich napięcie. Mimo intensywnych ruchów w przeciwieństwie do bańki chińskiej nie powoduje rozciągania skóry.

Drenaż limfatyczny

Nie możesz pozbyć się uczucia ciężkich nóg? Nieustannie budzisz się z podpuchniętymi oczami? Mimo dobrej diety musisz zwiększyć rozmiar spodni i pierścionka? To znak, że Twój układ limfatyczny potrzebuje wsparcia! Stosowane przez nas techniki drenażu mają na celu przepchnięcie nagromadzonej pod skórą limfy do węzłów chłonnych, gdzie nastąpi jej filtracja, a następnie usunięcie z organizmu. W efekcie będziesz cieszyć się lżejszym, wymodelowanym, oczyszczonym z toksyn ciałem! Uwaga, jest też bonus w postaci redukcji cellulitu! Masaż ten wykonywany jest również w ramach profilaktyki przy słoniowaciźnie i chorobie obrzękowej oraz w okresie regeneracji po mastektomii. Czas trwania zabiegu to ok 2 godziny, zalecamy serię 6-8 masaży. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5 -3 l), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Masaż powięziowy

Masaż powięziowy pozwoli kompleksowo zadbać o kondycję Twojego ciała. Zalecany jest w stanach nierównowagi postury i wad postawy, uszkodzeń tkanki łącznej i nerwów, urazów i stanów zapalnych oraz w okresach wzmożonego stresu. Powięź to tkanka łączna, otaczająca i łącząca wszystkie struktury ciała, nadając mu kształt, podparcie i ochronę. Najważniejszą jej funkcją jest przewodzenie i tworzenie kanałów dla tętnic, żył oraz naczyń limfatycznych, aby obsłużyć przemianę materii. Dlatego tak ważne jest, aby była ona w jak najlepszej kondycji. Czas masażu to 1 h, a każda sesja dedykowana jest jednej części ciała. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć jak najwiecej punktów spustowych i odprowadzić nagromadzoną w organizmie chemię. Masaż ten wykonujemy w serii ok. 30 zabiegów, połączonych z 2 masażami rozluźniającymi. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5-3 l.), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Powięziowa aromaterapia uciskowa z peelingiem całego ciała

Terapia mająca na celu przywrócenie równowagi w działaniu między układem współczulnym i przywspółczulnym. Zabieg rozpoczyna się złuszczeniem martwego naskórka i pobudzeniem krążenia całego ciała autorskim peelingiem na bazie oleju konopnego. Następnie przeprowadzany jest masaż całościowy, skupiający się przede wszystkim na ucisku centrów energetycznych ciała i powięzi. Masaż wykonywany jest na bazie mieszanki olejków dobieranych osobiście przez każdego Klienta – wybiera on kierując się jedynie zmysłem węchu 3-5 olejków, które danego dnia najbardziej odpowiadają jego potrzebom. Olejki te łączone są z ciepłą bazą olejową i wmasowywane w całe ciało. Indywidualnie dobierane kompozycje zapachowe mają na celu zwiększenie skuteczności aromaterapii. Po skończonym zabiegu Klient otrzymuje buteleczkę olejku, którą może potem wykorzystać do ulubionych rytuałów wyciszających w domu. Masaż ma działanie głęboko relaksujące, łagodzi system nerwowy oraz nawilża i przywraca elastyczność powięzi.

Masaż rozluźniający

Autorski masaż stworzony przez Małgorzatę Bąk, a udoskonalony przez Ewelinę Maksymowicz. Masaż też może być traktowany jako samodzielna terapia lub wstęp do pełnej terapii powięziowej. Polega on na uelastycznieniu powięzi, dzięki czemu staje się bardziej nawilżona i może prawidłowo pracować. Nawilżona powięź jest sprawnie działającym przekaźnikiem chemii do układu limfatycznego. Jest to masaż o wysokiej intensywności, redukujący głębokie napięcie i wynikające z niego zaburzenia pracy mięśni, np. przykurcze. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5-3 l.), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Dermomasaż

Intensywny, modelująco – wyszczuplający masaż przy użyciu podciśnienia. W sposób bezinwazyjny – przy użyciu specjalnej głowicy zasysającej – powoduje redukcję cellulitu, wygładzenie skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego i detoks organizmu. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej, zwiększając tym samym jędrność skóry. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5-3 l), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest najbardziej tradycyjnym zabiegiem z naszej oferty. Dedykowany jest konkretnej części ciała i ma na celu redukcję doskwierającego schorzenia. Jeśli potrzebujesz złagodzić napięcie mięśniowe, odciążyć odcinek lędźwiowo-krzyżowy i złagodzić skutki stresu, to opcja idealna dla Ciebie. Masaż ten zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyśpiesza proces jego leczenia.

Terapia modelowania sylwetki

Seria zabiegów dedykowana osobom, które chcą zadbać o kształt sylwetki oraz jakość skóry. Terapia składa się z 3 elementów: rozbijania tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, ujędrniania skóry przy pomocy podczerwieni oraz dermomasażu, który wspomaga usuwanie rozbitej tkanki tłuszczowej, redukuje obrzęki oraz modeluje sylwetkę. W efekcie możemy spodziewać się zmniejszenia obwodów wybranych części ciała, redukcji cellulitu oraz poprawy jakości i jędrności skóry. Sugerujemy poprzedzenie terapii 1 drenażem limfatycznym w celu przygotowania ciała na skuteczne usuwanie rozbitej tkanki tłuszczowej. Zalecana ilość zabiegów w terapii to min. 7 sesji. Należy pamiętać, aby po zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (min. 2,5-3 l), aby organizm był w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn.

Masaż czekoladą

Masaż ten, wykonywany na bazie prawdziwej roztopionej czekolady, ma działanie głęboko relaksacyjne. Dzięki antyoksydacyjnym właściwościom czekolady wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, będąc tym samym idealnym uzupełnieniem drenażu limfatycznego. Jest zalecany w okresach wzmożonego stresu, ponieważ poza działaniem manualnym na punkty kumulacji stresu, uzupełniamy poziom magnezu w organizmie –najskuteczniej wchłania się on właśnie przez skórę. Naturalne tłuszcze zawarte w kakao pozostawiają skórę odżywioną i natłuszczoną.

Lomi lomi nui

Terapia głęboko relaksacyjna mająca swe korzenie w tradycji hawajskiej. To intensywny masaż całościowy, który wspomaga niezaburzony przepływ energii w ciele. Wykonywany jest płynnymi, harmonijnymi ruchami przedramion, o sile dostosowanej do potrzeb ciała Klienta. Pomaga niwelować zarówno stres fizyczny jak i emocjonalny wraz z jego objawami w ciele. Rozluźnia punkty kumulacji stresu, wspomaga krążenie i metabolizm, zmniejsza napięcie mięśniowe, redukuje przewlekłe bóle oraz dzięki użyciu wysokie jakości olejów pozostawia skórę napiętą i odżywioną.

Masaż gorącymi kamieniami

Terapia łącząca w sobie działanie relaksacyjne oraz fizjoterapeutyczne. Przyśpiesza procesy regeneracji organizmu, dlatego zalecany jest w okresach wzmożonego stresu oraz dużej aktywności fizycznej. Wspomaga pracę układu krążenia, limfatycznego, trawiennego oraz narządów wewnętrznych. Dzięki wykorzystaniu przy zabiegu wysokiej jakości naturalnych olejków do masażu i eterycznych, ma również działanie odżywcze dla skóry i kojące dla zmysłów.